Datum: 02.02.2015

Vložil: Pavel G

Titulek: A tým v Okresním přeboru

Naše A-čko bojovalo v neděli s týme Orel C. Vůbec jsme neočekávali, že bychom mohli bodovat a tak se nijak neřešila taktika týmu.
To se velmi brzo potvrdilo, když Standa přišel během pár tahů o figuru a partii rychle prohrál. Ale hráli jsme dál. Brzy remizoval Martin, Radek měl zajímavou pozici, kdy měl sice o figuru méně, zato silný útok, který se mu podařilo využít a vyhrát. Já jsem bojoval s Viliamem Kováczem, se kterým jsem hrál už v OP jednotlivců. Od začátku partie jsem se obával o výsledek. přestože si myslím, že jsem partii nerozehrál špatně, stále se mi nedařilo získat převahu, soupeř byl vždy o tah přede mnou. Naopak, jeho pozice se pomalu zlepšovala. Když mi nabídl remízu, tak jsem ani neváhal a rád ji přijal. Přibyly i další remízy a zůstávaly už jen 2 hry. Vojta byl na tom hůře, ale Jirka vypadal, že by mohl vyhrát a tak bychom za tým uhrát remízu. Bohužel to nevyšlo.
Ale musím Jirku pochválit, že bojoval za tým a i o hráče se postaral jako správný kapitán.

Co se týká divácké návštěvnosti, byl vyrovnán rekord v počtu diváků z minulého týdne, když opět přišel jeden divák. :)

Přidat nový příspěvek